Komentovaná vycházka zámeckým parkem v Červeném Dvoře

Jako doprovodný program výstavy Zámecký park v Červeném Dvoře, která je v Regionálním muzeu v Českém Krumlově k vidění do 29. 9., jsme na 20. 6. připravili Komentovanou vycházku zámeckým parkem.

Nepropásněte možnost nahlédnout do sálů v patře zámku a rozhlédnout se z verandy do parku. Interiéry i samotným zámeckým parkem vás provede tým odborníků Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích.

SRAZ ÚČASTNÍKŮ JE V 15. 15 HOD. NA NÁDVOŘÍ ZÁMKU.

Doprava na místo je individuální, možno využít autobusové spojení z Č. Krumlova, autobusového nádraží směr Chvalšiny, Červený Dvůr: odjezd 14:30, 14:44, 14:50 hod.

Prohlídka je ZDARMA a je určena pro širokou veřejnost.

Akci pořádá Regionální muzeum v Českém Krumlově (kontakt Mgr. M. Vachová, 380 711 674) ve spolupráci s Národním památkovým ústavem v Českých Budějovicích (kontakt Ing. M. Ehrlich, 725 586 074) a Psychiatrickou léčebnou v Červeném Dvoře.

Těšíme se na Vás.