Domácí partneři


V rámci dlouhodobého partnerství s domácími institucemi udržujeme spolupráci mimo jiné s Asociací muzeí a galerií ČR, organizacemi zřizovanými v oblasti kultury JčK, Státním oblastním archivem v Třeboni, Státním oblastním archivem, pobočkou v Českém Krumlově, Státním okresním archivem v Českém Krumlově, Národním památkovým ústavem v Č. Budějovicích, Muzeem Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově, Centrem Adalberta Stiftera v Horní Plané, Euroregionem Šumava-Bavorský les, KIWANIS klubem Český Krumlov ad.

Na mediální úrovni spolupracujeme s Českou televizí, Jihočeskou televizí, Českým rozhlasem, deníky MF DNES, Deník, 5 + 2 ad.

Společně se Státním hradem a zámkem Český Krumlov, Museem Fotoateliér Seidel a Egon Schiele Art Centrem se podílíme na projektu společné vstupenky Český Krumlov Card 

Zahraniční partneři

V rámci dlouhodobého partnerství se zahraničními institucemi udržujeme spolupráci mimo jiné s Institutem Adalberta Stiftera v Linci, Spolkem Adalberta Stiftera v Mnichově, Spolkem Mühlviertler Museumsstrasse, museem Schlossmuseum Freistadt, museem Böhmerwaldmuseum v Pasově, Euroregionem Šumava-Bavorský les, spolkem Kulturvernetzung Niederösterreich ad. V roce 2013 bylo v rakouském Sandlu předáno zástupcům Regionálního muzea z rukou předsedy Hornorakouského muzejního spolku Mühlviertler Museumsstraße, pana Mgr. Dr. Huberta Roisse a předesedkyně EUREGIO Bayerischer Wald – Böhmerwald, paní Gabriele Lackner-Strauss ocenění za dlouholeté zásluhy o rozvíjení hornorakousko-jihočeské muzejní a kulturní spolupráce.

Instituce zřizované Jihočeským krajem

Muzea a galerie

Alšova jihočeská galerie
www.ajg.cz
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
www.muzeumcb.cz
Muzeum Jindřichohradecka
www.mjh.cz
Muzeum středního Pootaví Strakonice
www.muzeum-st.cz
Prachatické muzeum
www.prachatickemuzeum.cz
Prácheňské muzeum v Písku
www.prachenskemuzeum.cz
Regionální muzeum v Českém Krumlově
www.muzeumck.cz

Ostatní zřizované organizace

Divadlo Oskara Nedbala Tábor
www.divadlotabor.cz
Hvězdárna a planetárium České Budějovice s pobočkou na Kleti
www.hvezdarnacb.cz
Jihočeská filharmonie v Českých Budějovicích
www.jcfilharmonie.cz
Jihočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích
www.cbvk.cz
Zoologická zahrada Hluboká
www.zoohluboka.cz