KRUMBENOWE – Dobrovolnický program
Toužíte po nevšedních zážitcích a láká vás poznávání nových lidí a inspirativních míst? Pak se zapojte do dobrovolnického programu a druhý týden v září se staňte součástí týmu Kupecké osady Krumbenowe které se letos koná 9.září.
Zažijete s námi mnoho veselí, ale také se naučíte leccos nového. Třeba pravěké stavební techniky a také získáte zkušenosti s přípravou velké oživené akce pro tisíce návštěvníků, nahlédnete do koordinace a PR i do zákulisí muzea. Všechno v překrásném a klidném prostředí na břehu Vltavy, v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově, v jeho historickém centru i v malebném jihočeském okolí.
PRO KOHO JE PROGRAM VHODNÝ?
Naše nabídka je otevřena všem bez rozdílu věku i pohlaví, jediné, co požadujeme, je přátelská nálada a chuť tvořit. Přijet můžete kdykoli v přípravném týdnu od 5.9. – 8.9. (ubytování pro vás zdarma zajistíme v teple a suchu) a kdo bude mít chuť zapojit se pak i do hlavního programu v sobotu 9.9., je samozřejmě vítán. V případě zájmu bychom zajistili i dobový kostým, abyste si akci mohli užít se vším všudy!
Zaujala vás naše nabídka? Není nic snazšího, než nám napsat …. kontakt 702 037 937, alzbeta.bergerova@uappsc.cz
Kupecká osada Krumbenowe se na vás už těší!
Více informací k akci KRUMBENOWE najdete na webu: krumbenowe.cz

Sdílet