Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás informovali o prodloužení termínu konání výstavy „Lea Konvalinková. Restaurátorské práce a křídla motýlí“. Stále tak máte příležitost prohlédnout si restaurovaná díla ze sbírek Regionálního muzea a dalších institucí a volnou tvorbu českokrumlovské restaurátorky Ley Konvalinkové.

Výstava je prodloužena až do neděle 30. 4. 2017. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Od 28. února do 30. dubna 2017 bude v hlavních výstavních sálech přízemí Regionálního muzea v Českém Krumlově probíhat zahajovací výstava muzejní sezóny 2017 „Lea Konvalinková. Restaurátorské práce a křídla motýlí“, která představí nejen dlouholetou spolupráci muzea s touto významnou českokrumlovskou restaurátorkou při obnově uměleckých děl z rozsáhlého fondu výtvarného umění muzea a soubornou dokumentaci její práce v jiných institucích a městech, ale rovněž i náhled do její současné volné tvorby. Výstava bude slavnostně otevřena ve středu 1. 3. 2017 v 18:00 hodin v Regionálním muzeu v Českém Krumlově.

EN:
EXHIBITION: Lea Konvalinková. Restoration works and butterfly wings

Symbolizing the work of a professional restorer as prescribed by regiment as well as relaxation in the fine art of watercolor.

DE:
AUSSTELLUNG: Lea Konvalinková. Restaurierungskunst und Freifalter