VÝZVA

Obracíme se na Vás s výzvou ke spolupráci při přípravě výstavy o historii Vojenského újezdu Boletice, kterou připravujeme ve spolupráci s újezdem na rok 2024.

Rádi bychom představili bohatou a poutavou historii újezdu, proto Vás žádáme o Vaši pomoc. Pokud vlastníte jakékoli historické fotografie vojenského újezdu Boletice, které byste byli ochotni s námi sdílet, byli bychom rádi za jejich poskytnutí. Vaše fotografie mohou zahrnovat pohledy na areál újezdu, vojenská cvičení, historické události nebo dokonce vzpomínky na obyvatele této oblasti. Ve výstavě se budeme věnovat i historii tohoto území před vznikem újezdu.

Jak přispět? Je to jednoduché! Stačí nám zaslat sken nebo digitální kopii fotografií spolu s krátkým popisem, kdy a kde byly pořízeny. Budeme si vážit každé fotografie, kterou nám pošlete.

Kontaktujte prosím naši kurátorku výstavy, paní Mgr. Vladimíru Podanou, která Vám poskytne další informace a zodpoví Vaše dotazy. Můžete ji kontaktovat prostřednictvím e-mailu podana@muzeumck.cz nebo na telefonním čísle +420 702 284 946.

Těšíme se na Vaše vzpomínky a na setkání s historií Vojenského újezdu Boletice na naší výstavě.